Menu Zavrieť

Kamikse – letná škola kanoistiky 2020

Týždenný kurz jazdenia na divokej vode táborového charakteru.

Dunajec – Červený Kláštor

4. – 11.7.2020

VYPREDANÉ!

Program: výcvik na vode – základy jazdy na kajaku alebo kanoe, základy správania sa na divokej vode, záchrana a sebazáchrana na tečúcej vode, upevňovanie a zlepšovanie techniky

prednášky – technika a taktika jazdy, výstroj, morfológia rieky, záchrana

pdf na stiahnutie: KLSK_2020-propozicie

Čo potrebujete: Povinný kompletný vodácky výstroj (pevná loď typu K1, C1 alebo C2, pádlo, prilba, plávacia vesta, zabezpečenie lode proti potopeniu, popruhy na upevnenie lode na vlek). Doporučuje sa neoprénový alebo suchý oblek a obuv vhodnú do lode (viď napr. Dobré rady pre nováčikov a tiež KLŠK – balenie)

Výstroj možno v obmedzenom množstve zapožičať v klube KAMIKSE alebo splavujeme.sk

Ubytovanie: Možnosť ubytovania v stane alebo izbách,  príp. izby/apartmány v okolí (vo vlastnej réžii). Jednotná cena 4 € osoba/noc v kempe (stan, karavan, obytny prives) Penzión Pltník v Červenom Kláštore (cena nie je zahrnutá v poplatku za kurz; vyberá sa na mieste).

Strava: z vlastných zásob, v Červenom Kláštore je niekoľko obchodov s potravinami a reštaurácií. Možnosť nahlásiť si obed na mieste v Penzióne Pltník za 4,5 € (vo vlastnej réžii; nezabezpečuje organizátor).

Doprava: z Košíc 4.7.2020, počas kurzu a na konci kurzu 11.7.2020 do Košíc zabezpečí dopravu autobusom organizátor.

Info a prihlasovanie: mailom na klsk@kamikse.sk, resp. v  klubovni KAMIKSE. Prihlásiť sa je potrebné do 21.6.2020. Pri prihlásení uveď tvoj typ lode a prípadné požiadavky na požičanie výstroja. Prihláška je akceptovaná po zaplatení nevratnej zálohy 20 €. Zálohu môžeš zaplatiť osobne v klube KAMIKSE alebo prevodom na číslo účtu IBAN: SK26 8360 5207 0042 0018 4869.  Do účelu platby napíš „KLSK“ a svoje meno.

Počet miest na kurze je limitovaný, tak neváhaj a prihlás sa!

Pri prihlasovaní nezabudni uviesť aj svoje meno, adresu, dátum narodenia a email a telefón na ktorom Ťa môžeme v prípade potreby kontaktovať. Ak máš záujem o tričko z letnej školy, napíš nám to tiež, budeš mať istotu, že tam na Teba jedno bude čakať (nezabudni uviesť veľkosť).

Poplatky: 64 € osoba/kurz.

Zľavy a prirážky:  študenti –25%(48€), členovia klubu KAMIKSE resp. verní účastníci –14%(55€); pri prihlásení / zaplatení zálohy po stanovenom termíne +20% z celkovej sumy. Uvedené zľavy možno kombinovať (25+14=39%;39€).

Poplatky zahŕňajú náklady na dopravu lodí, materiálu a účastníkov z Košíc na Červený Kláštor a späť, dopravu lodí a účastníkov počas akcie a skúsených inštruktorov.

V cene nie je zahrnuté požičovné za výstroj pre nečlenov klubu Kamikse po dobu trvania kurzu (€24).

1 Comment

  1. Tomáš Cigánek

    Dobrý deň pane,
    týmto prihlasujeme nášho milovaného syna na kurz! Pochopiteľne, že si donesie doprovod! Poprosime zapísať do skupiny kajakárov.
    Už teraz sa veľmi tešíme, Cigánekovci

Komentáre sú zatvorené.