Menu Zavrieť

Aký bol ŤVŠ 2024?

Bol šiesty. Bol bez SUP (ako ten prvý). Bol zase na mase vody, trochu kakaový. Bol päť-plaváčikový. Ale pekne poporiadku…

Najprv sa (skoro) vybrežil Dunaj. No skrátka dosť pršalo ten týždeň pred ŤVŠ. Potom sa neprihlásili SUP-ky, tak sa zrušili. A to bola chyba. Lebo Sašo, keď nemohol vyhrať SUP-ky, vyhral všetko, okrem žien. Nie žeby ich bolo veľa (tých žien), ale viac ako nič, teda dve, plus dieťa.
A keď už vieme, že dosť pršalo, tak je jasné že z Ružína vypúštali viac vody, ako bolo objednané. Už ráno boli viditeľné iba špice ostrovčekov. Tak sa všetci 20-ti rýchlo kvalifikovali. Dopriali nám, ešte, ešte, ešte vyššie úspory a dolný ostrov napokon zmizol pod hladinou. Ale to už končil kajak cross.

Potom čo Peťo ugriloval klobásky pre kajak-crosárov, fun-slalomistov a organizačný výbor, tak mala byť siesta (nie šiesta, ale siesta, poobedňajšia). No všetci boli žhaví na fun slalom, tak sa nachystali a potom museli čakať kým to prehrmí a preblýska, aj s padajúcou vodou. A ešte aj na paparacov čakali. A potom už bol FUN. Tentoraz bol kritický prvok prehodenie pádla. To vyradilo (obvykle bedňového) Lukyho nadobro, štýlom plaváčik.

Keď sme už pri tých bedniach. Výsledky sa vyhlasovali len tak-tak, že sa dalo ešte fotiť. A potom už tma. Ale to už bola sprataná rampa, tak mohli ísť všetci spokojne domov. Čakať na fotky. 🙂


Píšu o ŤVŠ aj na Košice online.