Menu Zavrieť

Kamikse letná škola kanoistiky 2024

Týždenný kurz jazdenia na divokej vode táborového charakteru.

 Dunajec – Červený Kláštor

29.6. – 6. 7. 2024

Program: výcvik na vode – základy jazdy na kajaku alebo kanoe,  základy správania sa na divokej vode, záchrana a sebazáchrana na tečúcej vode, upevňovanie a zlepšovanie techniky

prednášky – technika a taktika jazdy, výstroj, morfológia rieky, záchrana

Čo potrebujete: Povinný kompletný vodácky výstroj (pevná loď typu K1, C1 alebo C2, pádlo, prilba, plávacia vesta, zabezpečenie lode proti potopeniu, popruhy na upevnenie lode na vlek – zahrnuté v poplatku za požičanie výstroja*). Odporúča sa neoprénový alebo suchý oblek a obuv vhodnú do lode (viď napr. Dobré rady pre nováčikov). Výstroj možno v obmedzenom množstve požičať v klube KAMIKSE resp. splavujeme.sk

Ubytovanie: Možnosť ubytovania v stane alebo izbách,  príp. izby/apartmány v okolí (vo vlastnej réžii). 

Jednotná cena 5,90 € osoba/noc v kempe (stan, karavan, obytný príves) Penzión Pltník v Červenom Kláštore (cena nie je zahrnutá v poplatku za kurz; platí sa na mieste).

Strava: z vlastných zásob, v Červenom Kláštore je niekoľko obchodov s potravinami a reštaurácií. Možnosť nahlásiť si obed na mieste v Penzióne Pltník za 8,50 €.

Doprava: z Košíc 29.6.2024, počas kurzu a na konci kurzu 6.7.2024 do Košíc zabezpečí dopravu autobusom organizátor.

Info a prihlasovanie: mailom na klsk@kamikse.sk, resp. v  klubovni KAMIKSE. Prihlásiť sa je potrebné do 19.6.2023. Pri prihlásení uveď tvoj typ lode (ak je to kajak, pripíš aj výšku a váhu, aby sme Ti vybrali loď) a prípadné požiadavky na požičanie výstroja. Prihláška je akceptovaná po zaplatení nevratnej zálohy 30 €. Zálohu môžeš zaplatiť osobne v klube KAMIKSE alebo prevodom na číslo účtu:
IBAN: SK26 8360 5207 0042 0018 4869. 
Do účelu platby napíš „KLSK“ a svoje meno.

Počet miest na kurze je limitovaný, tak neváhaj a prihlás sa!

Pri prihlasovaní nezabudni uviesť aj svoje meno, adresu, dátum narodenia, email a telefón na ktorom Ťa môžeme v prípade potreby kontaktovať. Ak máš záujem o tričko z letnej školy, napíš nám to tiež a budeš mať istotu, že tam na teba jedno bude čakať (nezabudni uviesť veľkosť, cena trička je 10€).

Poplatky: 100€ osoba/kurz.

Zľavy a prirážky:  A) deti/juniori/študenti –10% (90 €), B) členovia klubu KAMIKSE –10% (90 €). Zľavy možno kombinovať (A + B = 20 % t.j. 80 €).

Poplatky zahŕňajú náklady na dopravu lodí, materiálu a účastníkov z Košíc na Červený Kláštor a späť, dopravu lodí a účastníkov počas akcie a skúsených inštruktorov. V poplatku za kurz nie je zahrnuté požičovné za výstroj.

*Poplatok za požičanie výstroja po dobu trvania kurzu: dospelí €30, študenti/deti/juniori €24