Menu Zavrieť

Kamikse letná škola kanoistiky 2023

Týždenný kurz jazdenia na divokej vode táborového charakteru.

 Dunajec – Červený Kláštor

1. – 8. 7. 2023

(prihlasovanie je uzavreté – LŠK je naplnená!)

Program: výcvik na vode – základy jazdy na kajaku alebo kanoe,  základy správania sa na divokej vode, záchrana a sebazáchrana na tečúcej vode, upevňovanie a zlepšovanie techniky

prednášky – technika a taktika jazdy, výstroj, morfológia rieky, záchrana

Čo potrebujete: Povinný kompletný vodácky výstroj (pevná loď typu K1, C1 alebo C2, pádlo, prilba, plávacia vesta, zabezpečenie lode proti potopeniu, popruhy na upevnenie lode na vlek – zahrnuté v poplatku za požičanie výstroja). Odporúča sa neoprénový alebo suchý oblek a obuv vhodnú do lode (viď napr. Dobré rady pre nováčikov). Výstroj možno v obmedzenom množstve požičať v klube KAMIKSE resp. splavujeme.sk

Ubytovanie: Možnosť ubytovania v stane alebo izbách,  príp. izby/apartmány v okolí (vo vlastnej réžii). 

Jednotná cena 5,80 € osoba/noc v kempe (stan, karavan, obytný príves)Penzión Pltník v Červenom Kláštore (cena nie je zahrnutá v poplatku za kurz; platí sa na mieste).

Strava: z vlastných zásob, v Červenom Kláštore je niekoľko obchodov s potravinami a reštaurácií. Možnosť nahlásiť si obed na mieste v Penzióne Pltník za 7,50 €.

Doprava: z Košíc 1.7.2023, počas kurzu a na konci kurzu 8.7.2023 do Košíc zabezpečí dopravu autobusom organizátor.

Info a prihlasovanie: mailom na klsk@kamikse.sk, resp. v  klubovni KAMIKSE. Prihlásiť sa je potrebné do 18.6.2023. Pri prihlásení uveď tvoj typ lode a prípadné požiadavky na požičanie výstroja. Prihláška je akceptovaná po zaplatení nevratnej zálohy 25 €. Zálohu môžeš zaplatiť osobne v klube KAMIKSE alebo prevodom na číslo účtu IBAN: SK26 8360 5207 0042 0018 4869.  Do účelu platby napíš „KLSK“ a svoje meno.

Počet miest na kurze je limitovaný, tak neváhaj a prihlás sa!

Pri prihlasovaní nezabudni uviesť aj svoje meno, adresu dátum narodenia a email a telefón na ktorom Ťa môžeme v prípade potreby kontaktovať. Ak máš záujem o tričko z letnej školy (v nových farbách 🙂 ), napíš nám to tiež, budeš mať istotu, že tam na Teba jedno bude čakať (nezabudni uviesť veľkosť).

Poplatky: 80 € osoba/kurz.

Zľavy a prirážky:  A) študenti –20% (64 €), B) členovia klubu KAMIKSE –15% (68 €). Pri prihlásení / zaplatení zálohy po stanovenom termíne +20% z celkovej sumy. Uvedené zľavy možno kombinovať (A + B = 35 % t.j. 52 €).

Poplatky zahŕňajú náklady na dopravu lodí, materiálu a účastníkov z Košíc na Červený Kláštor a späť, dopravu lodí a účastníkov počas akcie a skúsených inštruktorov.

V cene nie je zahrnuté požičovné za výstroj pre nečlenov klubu Kamikse po dobu trvania kurzu (€30, študenti €24).