Formatovana tlac a PDF

Spomienky na jesenné Šuby-duby

Jesenné Šuby-duby, nie je práve tradičná akcia, ale mali sme niekoľko nových tvárí, ktoré chceli sadnúť do kanoe a kajaku, a zároveň nás NP Slovenský raj požiadal , aby sme prišli trochu upratať. Tak sme spojili dobré s lepším a užitočné s ešte užitočnejším a vybrali sme sa na víkend na Ružín.

DSC06271.JPGP1020597.JPG

V piatok večer sme dorazili, vybalili, zakúrili a v príjemnej komornej atmosfére posedeli až do rána. Sobota nás privítala prvým snehom v Tatrách a prekrásnou farebnou jeseňou na Ružíne. Väčšina sa vybrala spojiť príjemné s užitočným – upratať odpad z časti rieky Hornád nad NP Slovenský raj, a menšina ostala na chate, upratala a sledovala ako sa vyťahuje potopený rybársky čln z dna Ružína.

P1020603.JPGP1020605.JPG

Večer sme zapálili ohník a venovali sa spoločenským povinnostiam.

P1020627.JPGDSC06254.JPG

Nedeľa ráno bol ideálny čas na vytiahnutie lodí a užitie si nádhernej jesene z vodnej hladiny.  Podvečer sme pomaly pobalili seba a lode, upratali, pozamykali a vybrali sa domov. Krásny víkend za nami 🙂

DSC06272.JPGDSC06277.JPG

mima


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Sleduj nás!

Facebook Picasa YouTube Vimeo RSS Feed